preloader

Kontakta oss

Arbetschefer & VD

Zhenja
Arbetschef
zhenja@belstroj.se
Thomas
Arbetschef - mark och betong
thomas@belstroj.se
Oskar
Arbetschef - innerväggar och fasad
oskar@belstroj.se
Joakim
Arbetschef - Region Väst/Region Syd
joakim@belstroj.se

Projektledare

Robert
Projektledare - träarbeten
robert@belstroj.se
Jevgenijus
Projektledare - utsättning och betong
jevgenijus@belstroj.se
Mojje
Projektledare - stomme
mojje.miller@belstroj.se
Andrei
Projektledare - innerväggar
andrei@belstroj.se
Dawid
Projektledare - stomkomplettering
dawid@belstroj.se

Administration

Nadzeya L.
Personalfrågor
nadzeya@belstroj.se
Karin Stenberg
Kommunikationschef
karin@belstroj.se

Information till leverantörer

Faktureringsrutiner:

  1. E-faktura/EDI (Svea) fakturor. GLN-nr. 7365567777905 Vi tar emot EDI fakturor från Inexchange. Sök oss i Inexchage via vårt org. nummer (556777-7908) och skicka gärna förfrågan till oss. Använd förkontering om möjligt, så kan vi ta kontakt och förbereda för det.
  2. E-faktura via PDF-fil som skickas till faktura@belstroj.se Underlag till fakturan skickas med fakturan i 1 pdf fil.

Referens på fakturor:

Ange alltid projektnummer (5-8 siffror).