preloader

Kontakta oss

Arbetschefer & VD

Thomas Å.
Arbetschef - betong
thomas.ahman@belstroj.se
070-861 67 46
Oskar S.
Arbetschef - innerväggar och fasad
oskar@belstroj.se
070-899 93 31
Joakim B.
Arbetschef - Region Väst/Region Syd
joakim@belstroj.se
070-814 63 97

Projektledare

Robert R.
Projektledare - träarbeten
robert@belstroj.se
070-861 04 41
Jevgenijus S.
Projektledare - utsättning och betong
jevgenijus@belstroj.se
073-617-04-64
Mojje M.
Projektledare - stomme
mojje.miller@belstroj.se
070-455 43 86
Andrei K.
Projektledare - innerväggar
andrei@belstroj.se
072-164-83-08
Dawid G.
Projektledare - stomkomplettering
dawid@belstroj.se
070-920-78-81
Tatiana L.
Projektledare - mark och anläggning
lantfjord@belstroj.se
076-205 48 90

Administration

Nadzeya L.
Personalfrågor
nadzeya@belstroj.se
070-894 12 67
Karin Stenberg
Kommunikationschef
karin@belstroj.se
070-861 02 23

Information till leverantörer

Faktureringsrutiner:

  1. E-faktura/EDI (Svea) fakturor. GLN-nr. 7365567777905 Vi tar emot EDI fakturor från Inexchange. Sök oss i Inexchage via vårt org. nummer (556777-7908) och skicka gärna förfrågan till oss. Använd förkontering om möjligt, så kan vi ta kontakt och förbereda för det.
  2. E-faktura via PDF-fil som skickas till faktura@belstroj.se Underlag till fakturan skickas med fakturan i 1 pdf fil.

Referens på fakturor:

Ange alltid projektnummer (5-8 siffror).